בקרת-אקלים-גידול-קנאביס

פרק 4 – בקרת אקלים

פשוט לגדל | עונה 2

פשוט לגדל עונה 2, פרק 4  – בקרת אקלים. נושא זה מהווה כשליש מסך הדברים שכל מגדל צריך לדאוג להם בחדר הגידול. זה בשביל שגודל הצמחים והיבול יהיה מקסימלי.

כאשר אנו רוצים לגדל צמחים גדולים ובריאים עלינו לדאוג ל-3 דברים. הראשון הוא הגנטיקה – אם הגנטיקה של הצמח לא טובה הצמח לא יהיה טוב לגידול. כלומר, עלול להיות קטן בגודל או להיות חלש וחולה וכו׳. לכן, חשוב לבחור זרע / ייחור עם גנטיקה שמתאימה למטרות שלנו.

הדבר השני הוא האקלים של חדר הגידול – טמפרטורה, לחות, רמות פד״ח, תאורה וכו׳. כדי שנוכל להגיע למקסימום הפוטנציאל של הגנטיקה של הצמח, אנחנו צריכים לוודא שהאקלים בחדר הגידול מאוזן ומיטבי לצמח אותו מגדלים.

הדבר השלישי הוא התנאים בקרקע / בשורשים. עלינו לוודא שהחומציות, המליחות, כמות המים וכמות החמצן נמצאים ברמות האיזון הנכונות עבור הצמח שלנו.

לגדל בשלט רחוק

בקר אקלים הוא מכשיר אלקטרוני. מטרתו להעביר פקודות חשמל למכשירים שעוזרים לנו ליצור את התנאים האופטימליים בחדר הגידול. לאחר וע״פ הזנת נתוני האקלים האופטימליים עבור הצמח שלנו הבקר יתחיל לעבוד באופן אוטומטי כאשר אנחנו לא נמצאים בחדר. לכן, בקר אקלים משמש לנו בעצם כמגדל נוסף שנמצא שם במקומנו כאשר אנחנו לא נמצאים בחדר הגידול. הבקר יכול בצורה המדוייקת ביותר לתקן את הסטיות שנוצרות באקלים בחלל הגידול.

למה הדיוק כל-כך חשוב?

באמצעות בקר האקלים אנחנו עושים סטנדרטיזציה למחזור הגידול. כלומר, אם בחרנו בצמח עם גנטיקה טובה ואם נדע לתת לצמח את תנאי האקלים האופטימליים. באמצעות בקר האקלים נוכל לקבל צמיחה מקסימלית, פריחה מקסימלית, יבול מקסימלי וטעם וארומה מקסימלים בכל מחזור גידול כל פעם מחדש.

המלצה

אם אתם רוצים להיות מגדלים רציניים ולהוציא את המקסימום האפשרי מהצמחים ומהגידול שלכם תשתמשו בציוד גידול באיכות גבוהה. ברגע שהאוטומציה תהיה המגדל שלכם כדאי לכם שכל המכשירים המחוברים יהיו תקינים, אמינים ושלא יתקלקלו בקלות.

 

 

עוד מאמרים שיעניינו אותך

  יש לכם שאלה? צריכים יעוץ? כתבו לנו!

  איפוס סיסמה

  תוך כמה רגעים תקבל לינק לדוא״ל שלך. יש לפתוח את הלינק על מנת לאפס את הסיסמה.

  %

  חבילת חסכון

  הנחת הפריטים בחבילת החסכון תבוטל בהסרת פריט שהינו חלק מחבילת החסכון. האם להסיר את הפריט?