נוסף מוצר 1 לסל

הוםבוקס

1
סה”כ לתשלום:
המשך הזמנה סיום הזמנה

דשני HNG

דשני האוס אנד גרדן

לטבלאות דישון האוס אנד גרדן >

פיתוח

חברת האוס אנד גרדן בעלת מחלקת מחקר ופיתוח משלה ומפתחת מוצרים קיימים וחדשים בבדיקות מעמיקות ברמה הגבוהה ביותר. החברה משנה את תנאי הסביבה במחקר בכדי להתאים את מוצריה לדרישות של המדינות המייבאות, תחת ניהול של צוות פיתוח חוץ מדיני.

תהליך ייצור

האוס אנד גרדן מפתחת, מייצרת ומוכרת קו עשיר של מוצרים בתחום ההידרו. בבעלותה מתקן מודרני וחדשני בעל אוטומציה מלאה לקו ייצור אחיד ואיכותי, לכן מוצריה סגורים במיכלים איכותיים ובפקקים אוטמים לשמירה על המוצר בפיזור בינלאומי.

מחקר

חברת האוס אנד גרדן מבצעת בדיקות מעמיקות של מוצריה על פרחים ברגע אמת ואוספת נתונים כל יום ובכל רגע נתון. חברת האוס אנד גרדן חושבת לא רק על ההשפעה של מוצריה על הצמח אלא גם על מהירות העבודה עם המוצר, הפשטות והינה ידידותית למשתמש. כל המוצרים אשר פותחו במתקני האוס אנד גרדן נבדקו בישראל תחת פיקוחו של משרד החקלאות, הבריאות והגנת הצומח.

אינטגרל הידרופוניקס והאוס אנד גרדן

אינטגרל הידרופוניקס עובדים בשיתוף פעולה מלא עם האוס אנד גרדן כבר למעלה מ-9 שנים, הן בפיתוח לאקלים הישראלי והן בהסבה למשתמש הישראלי. אינטגרל הידרופוניקס הינה היבואנית הבלעדית של האוס אנד גרדן בישראל.

למבחר מוצרי דישון של האוס אנד גרדן >

 

קוקוס דשני בסיס

כתובות של סוחרים ערבים מהמאה ה-11 מראים שסיבי הקוקוס היו בשימוש כבר במאה ה-11. הקוקוס היה מוכר גם למרקו פולו שבשנת 1290 כתב על נפלאות סיבי הקוקוס. בהולנד סיבי הקוקוס התבלטו לראשונה ב-1994 כחומר ידידותי לסביבה ואלטרנטיבי לגידול פירות וירקות ומאז צבר פופולריות רבה.

מידע על המוצר
״קוקוס דשני בסיס״ אינו מכיל חומרים מיותרים היוצרים התגבשויות כגון דשנים מוצרים ומכיל מינרלים טהורים באיכות גבוהה כולל ברזל EDDHA כך מתאפשרת ספיחה מהירה ויעילה של מזון ע״י הצמחים.

יישום
״קוקוס דשני בסיס״ מיועד לשימוש עם מצע קוקוס בלבד. זהו דשן בעל בסיס חנקן גבוה המעניק לצמח את כל מה שהוא צריך בשביל גדילה מהירה ואגרסיבית ומכיל את כל האלמנטים ההכרחיים להתחלה הטובה ביותר בחייו של הצמח.

קוקוס דשני בסיס

 

דשן אדמה ב-2 חלקים

דשנים מינרליים יוצרו לראשונה באמצע המאה ה-19. דבר זה הוביל לחקלאות יעילה יותר ולתנובות רבות יותר. דשנים מינרליים קלים לשימוש ובשילוב מאוזן ידידותיים לסביבה. האוס אנד גרדן יישמה את הידע המדעי הזה ליצירת ״דשן אדמה ב-2 חלקים״.

מידע על המוצר
״דשן אדמה ב-2 חלקים״ הינו דשן בסיס לאדמה בעל קומפוזיציה מיוחדת, הודות לשימוש במיקרו ומקרו אלמנטים נוזליים באיכות גבוהה, הדשן עובד במהירות וביעילות. ״דשן אדמה ב-2 חלקים״ אינו מכיל חומרים מתקשים ובכך מבטיח שמבנה האדמה לא יפגע. דשני האוס אנד גרדן בשילוב עם האדמה שלנו יתנו לכם איזון מושלם ובכך מבטיחים צמיחה ופריחה אופטימלית.

יישום
״דשן אדמה ב-2 חלקים״ מיועד אך ורק לעבודה עם אדמה מדושנת קלות.

אזהרה
לעולם אין להוסיף דשן A יחד עם B באותו הזמן, דבר זה יגרום להזנה חלקית, משקעים ומחסומים. יש להשתמש במדדים מכוילים.

מינון וגדלים זמינים
מינון: 1L להכנת 200L תמיסת השקיה מוכנה לשימוש.
גדלים זמינים: 1, 5, 10, 20 ליטר.

הכנת התמיסה
מלאו את המיכל במים. ראשית הוסיפו דשן A, ערבבו היטב. לאחר מכן, הוסיפו דשן B, ערבבו היטב. אזנו את ערך ה-EC, התחילו את מחזור הגדילה בערך של EC=1.2, הגדילו במעקב אחר טבלת הגידול עד הפריחה וסיימו בערך של EC=2.0. הוסיפו pH- (מוריד) או pH+ (מעלה) ע״מ לשמור על רמת חומציות אופטימלית. במידה ויש צורך, הוסיפו מאיצי השרשה, גדילה ופריחה.

טיפ
בשתילה השקה היטב את האדמה מסביב לייחור בצורה מתמשכת עד להשרשת הצמח לתוך המצע. לאחר מכן, השאר את האדמה מעט יבשה יותר ע״מ לגרום לצמח לחפש אחר מזון ולא להיות עצל.

יעיל ואקונומי
הודות לקומפוזיציה היעילה שלהם, דשני ״דשן אדמה ב-2 חלקים״ הם כלכליים לשימוש. הדשנים לא גורמים לחומציות מיותרת והודות לשימוש במינרלים בצורה נוזלית, מבנה האדמה נשמר ואף משתפר.

דשן אדמה ב-2 חלקים

 

דשן אדמה בחלק אחד

״דשן אדמה בחלק אחד״ מכיל מערך של דשנים טהורים באיכות גבוהה ובאיזון נכון. חנקן (N) חשוב לצמיחה, מונע הצהבה של העלה, מאיץ צמיחה ומגן על הצמח מפני מחלות ופטריות.
זרחן (P) משחק תפקיד חשוב בשינוע האנרגיה של הצמח, הוא בעל השפעה טובה על בניה של מערכת השורשים.
אשלגן (K) דואג לאיזון טוב של המים, סינתזה, מעבר ואחסון של פחמימות. הצמח יהיה גם פחות רגיש לפטריות ובקטריות.
״דשן אדמה בחלק אחד״ גם מגיע עם חבילה כוללת של מיקרואלמנטים. כל אלה חשובים מאוד לאיזון המים, חלוקת התא, חילוף חומרים וייצור של שערות שורשים חדשות.

מידע על המוצר
״דשן אדמה בחלק אחד״ הוא דשן ידידותי למשתמש עם קומפוזיציה מיוחדת. הדשן מכיל איזון אופטימלי לשימוש באדמה. צמיחה ופריחה מוצלחת תלויה בקומפוזיציה נכונה של דשן, השילוב של יסודות מזון במוצר מבטיח זאת.

יישום
״דשן אדמה בחלק אחד״ מיועד אך ורק לעבודה עם אדמה מדושנת קלות בלבד והינו משמש כדשן בסיס בתקופת הצמיחה והפריחה. התערובת החכמה מבטיחה צמיחה ופריחה מאוזנת ותנובה מעולה.

מינון וגדלים זמינים
מינון: 1L להכנת 200L תמיסת השקיה מוכנה לשימוש.
גדלים זמינים: 1, 5, 10, 20 ליטר.

הכנת התמיסה
יש למלא את מיכל ההשקיה במים, להוסיף ״דשן אדמה בחלק אחד״ ולערבב היטב. יש להוסיף pH- (מוריד) או pH+ (מעלה) ע״מ לשמור על ערך חומצי נכון.

טיפ
בשתילה השקה היטב את האדמה מסביב לייחור בצורה מתמשכת עד להשרשת הצמח לתוך המצע. לאחר מכן, השאר את האדמה מעט יבשה יותר ע״מ לגרום לצמח לחפש אחר מזון ולא להיות עצל.

דשן אדמה בחלק אחד

 

באד אקסל

ידוע כבר למעלה מ-100 שנה שאנזימים משמשים כמפרידי מולטיפל סוכרוז בחצי הסוכר גלוקוז ופרוקטוז. כיום ידוע גם שיש להם תפקיד חשוב בהובלת והפצת סוכרים בצמח. הסוכרים הללו אחראים גם על ייצור חומרים יבשים בחלקים שונים בצמח.

מידע על המוצר
ל״באד אקסל״ של האוס אנד גרדן יש יכולת מיוחדת המשתמשת באנזימים בשביל להגיע למיצוי סוכרים מעלי הצמח ולהעבירם לפרי או לפרח. הפרי נעשה מתוק יותר וטעמו משתפר. באד אקסל״ יגדיל גם את גודל וגם את צפיפות הפרחים שמסתכם בתוצרת פרי גדולה יותר.

אפקט אופטימלי
לכל אנזים יש ערך אופטימלי, כשמגיעים לערך האופטימלי פעילות האנזים היא הגבוהה ביותר. אם תנאי החלבון רחוקים מידי מהערך האופטימלי המבנה עלול להשתנות והפעילות תרד או שהחלבון יאבד את יכולת תפקודו. לכן ישנם מספר גורמים שיש להשגיח עליהם היטב:
1.אסור שרמת ה-pH של המצע תהיה גבוהה מדי או נמוכה מדי.
2. טמפרטורת החדר של התרבית וטמפרטורת המצע חשובות מאוד למען השגת התוצאות הטובות ביותר.

יישום
יש להשתמש ב״באד אקסל״ בתקופת הפריחה של הצמח.

מינון וגדלים זמינים
מינון: 1L לכל 1000L מים.
גדלים זמינים: 250, 500 מ״ל, 1, 5, 20 ליטר.

הכנת התמיסה
יש להכין את מיכל ההזנה כדלקמן: תחילה, הוסף הזנת בסיס למיכל ההזנה (לדוגמא: דשן אדמה ב-2 חלקים, הידרו, קוקוס). ודא שרמת ה-pH וה-EC במיכל ההזנה מדוייקים ולאחר מכן הוסף ״באד אקסל״.

טיפ
התחל להוסיף ״באד אקסל״ לצמחים שלך לאחר היווצרות הפרח הראשון. זו התקופה בה העלים הגדולים מאבדים את תפקודם. בהוספתת ״באד אקסל״ אתה מבטיח שאנרגית הצמח לא תכוון יותר בשביל לשמור על העלווה אלא תכוון לייצור הפרחים והפירות של הצמח. ״באד אקסל״ גורם גם למיצוי סוכרים מהעלים שאותו הוא מאחסן בפרח או בפרי.

באד אקסל

 

מאיץ שורשים

שורשי הצמח הם חלק חשוב במערכת האקולוגית הנמצאת מתחת לפני השטח. הם הקשר המחבר בין חלקי הצמח שמעל האדמה ובין כל המתרחש בתוך האדמה. השורשים חיוניים לצמיחת הצמח ויש להם השפעה רבה על הזנת חיי האדמה ומבנה האדמה. ככל שהשורשיות טובה יותר, כך מבנה האדמה טוב יותר, חיי האדמה טובים יותר וכך יותר קל לחומר המזין להיספג באדמה.

מידע על המוצר
מאיץ השורשים של האוס אנד גרדן הוא ממריץ השורשים החזק ביותר שניתן להשיג כיום. גולת הכותרת בתחום ההזנה. מאיץ השורשים מבטיח צמיחה מהירה של השורש, נפטר משורשים חומים, מחלות שורשיות ומספק סביבת שורשים מצויינת בתוך האדמה. מאיץ השורשים יוצר ציפוי סביב השורש שמתפקד בצורת ממברנה, הוא שומר על סביבת השורש נקייה ממחלות וחיידקים ויחד עם זאת מאפשר ספיגה של חומרים מזינים. מאיץ השורשים גם מבודד חיידקים ומונע מהם להתרבות.

יישום
יש להשתמש ב״מאיץ שורשים״ במשך 5 השבועות הראשונים של הגידול.

מינון וגדלים זמינים
מינון: 30ml לכל 100L מים.
גדלים זמינים: 250, 500 מ״ל.

הכנת התמיסה
תחילה יש להוסיף הזנה בסיסית למיכל ההזנה (לדוגמא: דשן אדמה ב-2 חלקים, הידרו, קוקוס) יש לוודא שלמיכל ההזנה לש ערכי pH ו-EC מדוייקים ולאחר מכן הוסף את מאיץ השורשים.

טיפ
בעת השתילה יש להרטיב מעט את האדמה מסביב לייחור ולהמשיך כך עד שהשורש יצא. לאחר שהשורש יצא יש לשמור את האדמה יבשה יותר כדי שהשורש יתחיל לחפש אחר חומרי הזנה ומים, דבר זה ימנע מהצמח לגדול עצלן.

מאיץ שורשים

 

רב אנזים

פעילות האנזימים חיונית להצלחת צמיחת הצמח. אנזימים הם חלבונים איכותיים (High Grade) המכילים חומצות אמינו עם פעילות מקודדת בגנים שלהם. קוד גנטי זה הינו הכרחי לפעילות ולתפקוד האנזים. האנזים הוא זרז (קטליזטור) המאיץ את התגובות הכימיות ללא פעולה עצמאית. ללא אנזימים המרות כימיקליות מסויימות יכולות להמשיך מליוני שנים, כשיש אנזימים הדבר קורה בתוך 20 אלפיות השנייה. אנזימים גם אחראיים לשחרור של אנרגיה מחומרים מרוכזים. החומרים המזינים יכולים עתה להיות מומרים לאבני בנייה, חומרי פסולת יכולים להיות מעובדים ומאגרי מזון מתחילים להיווצר.

מידע על המוצר
״רב אנזים״ של האוס אנד גרדן הוא ממריץ גידול יעיל, עשיר באנזימים וויטמינים. ״רב אנזים״ מאיץ וגורם לתהליך הגדילה להיות פשוט יותר, הוא מפרק ונפטר מחומרי שורש מתים ומגביר את עמידות הצמח. אנזימים הופכים חומרי הזנה ל״חתיכות אכילות״ ביתר קלות שיכולות להספג בצמח באופן מידי.

אפקט אופטימלי
לכל אנזים יש ערך אופטימלי, כשמגיים לערך האופטימלי פעילות האנזים היא הגבוהה ביותר. אם תנאי החלבון רחוקים מידי מהערך האופטימלי, המבנה עלול להשתנות והפעילות תרד או שהחלבון יאבד את יכולת תפקודו. לכן ישנם מספר גורמים שיש להשגיח עליהם היטב:
1. אסור שרמת ה-pH של המצע תהיה גבוהה מידי או נמוכה מידי.
2. טמפרטורת החדר של התרבית וטמפרטורת המצע חשובות מאוד למען השגת התוצאות הטובות ביותר.

מינון וגדלים זמינים
מינון: 1L לכל 1000L מים.
גדלים זמינים: 250, 500 מ״ל, 1, 5, 20 ליטר.

טיפ
השתמש ב״רב אנזים״ למשך תקופת צמיחת הצמח ולשטיפת המצע להיפטר משורשים מתים. החל להוסיף רב אנזים בערך שבועיים לאחר השתילה, זאת התקופה בה הצמח צריך לבנות את עמידותו ולהעלות את רמת ספיגת ההזנה בשביל להיות חזק ובריא.

רב אנזים

 

טופ בוסטר

טופ בוסטר יוצר יובש אופטי הנותן לצמח את הרושם ששלב המחזור האחרון של חייו החל. בשביל להבטיח את השרדותו, הצמח יתחיל להצמיח פרחים ופירות בשביל להרבות את עצמו. לאחר 3-4 ימים יש להתחיל מחדש את לוח הזמנים של ההזנה. בעקבות העוררות (הטריגר) המוקדמת הזו, ימשיך לייצר פרחים ופירות ויהיה לו זמן לפתח פירות גדולים יותר.

מידע על המוצר
טופ בוסטר של האוס אנד גרדן הוא ממריץ פריחה מצויין שעובד על בסיס אשלגן, זרחן וברזל. הרכיבים הללו חיוניים לשלב הפריחה, זרחן ממריץ את גדילת הפרי ומשמש תפקיד חשוב בנשימת והטמעת הצמח וברזל מבטיח צבע טוב יותר לעלים.

יישום
השתמש ב״טופ בוסטר״ 4 שבועות לפני סוף הקציר למשך 3-4 ימים.

אזהרה
אין להשתמש ב״טופ בוסטר״ יחד עם ״טופ שוטר״, ״פי קיי 13/14״ או ״שוטינג פאודר״

מינון וגדלים זמינים
מינון: 150ml לכל 100L של חומרי הזנה מוכנים לשימוש.
גדלים זמינים: 250, 500 מ״ל, 1, 5, 20 ליטר.

הכנת התמיסה
תחילה הוסף הזנת בסיס למיכל ההזנה (לדוגמא: ״דשן אדמה ב-2 חלקים״, ״הידרו״) ודא שערכי ה-EC וה-pH שבמיכל ההזנה מדוייקים ואז הוסף ״טופ בוסטר״ וכל ממריץ אחר.

טיפ
השתמש ב״טופ בוסטר״ 4 שבועות לפני סוף הקציר. זה הזמן בו הצמח במצב החזק ביותר ויכולתו להשתנות מצמיחה לפריחה ויצירת פירות היא הטובה ביותר. החלט בעצמך מתי ליזום פריחה.

טופ בוסטר

 

אבקת פריחה

״אבקת פריחה״ היא הסוד מאחורי כל מגדל מוצלח. מרחיב הניצנים הנוצץ הזה הוא הטוב ביותר בתחום מעוררי הפריחה, הוא נותן תוצאות הנראות לעין ויכוללהיות משולב עם כל הזנות הבסיס. ארוז בשקית קטנה ונוחה, קל לשימוש ונבדק באופן מקיף לסיפוקם המלא של לקוחותינו. בקצרה, תוספת מצויינת ללו״ז ההזנה של כל מגדל מצליח.

מידע על המוצר
ממריץ הפריחה הזה מתחיל מחזור פריחה חדש לאחר שמחזור הפריחה הרגיל הסתיים ומעלה באופן משמעותי את משקל הפרי. התוצרת הנוספת לאחר הוספת המוצר הזה תפתיע גם את המגדל המנוסה ביותר, כשלמעשה הוא יוצר שכבה חדשה מעל הפירות הקיימים. בדרך זו ניתן להגיע לתוצרת שעולה בשיעור של עד 30%.

יישום
השתמש ב״אבקת פריחה״ בסוף הקציר על מנת להעלות את משקלו הכולל של הצמח.

אזהרה
יש להקפיד על הורדת רמת ה-EC של הזנת הבסיס ל- EC=1.2. השתמש ב״אבקת פריחה״ רק במשך שלושת השבועות שלפני הקציר. אין להשתמש ב״אבקת פריחה״ ביחד עם ״טופ שוטר״, ״פי קיי 13/14״, ״טופ בוסטר״. ״אבקת פריחה״ הינה חזקה מאוד ולכן אין לחרוג מהכמות הרשומה.

מינון וגדלים זמינים
יש להשתמש ב״אבקת פריחה״ למשך 3 שבועות לפני הקציר. לשבוע הראשון: שקית לכל 100L של מיכל הזנה מוכן. לשבועיים הנוספים: 2 שקיות לכל 100L של מיכל הזנה מוכן.
גדלים זמינים: 5 שקיות בקופסא.

הכנת התמיסה
יש לכוון את הזנת הבסיס לערך של EC=1.2 (לדוגמא: ״דשן אדמה ב-2 חלקים״, ״הידרו״, ״קוקוס״) ודא שרמת ה-pH במיכל ההזנה נכון ואז הוסף ״אבקת פריחה״ וממריצי פריחה אחרים.

טיפ
השתמש ב״אבקת פריחה״ רק אם הצמח בריא מספיק. זהו חומר חזק מאוד שדורש הרבה מהצמח.

אבקת פריחה

 

מיצוי אלגני

״מיצוי אלגני״ של האוס אנד גרדן הוא חומר מזין והינו מיצוי של אצת ים חומה הנקראת Ascophyllum Nodosum. אצה זו נמצאת בשפע באיזור הצפון אטלנטי. מאחר שאצות עשירות בחומרים מזינים משתמשים בהן כמאכל לבני אדם ולצמחים.

מידע על המוצר
מיצוי אצה של האוס אנד גרדן מכיל אחוזים גבוהים של חומר יבש המופק מהאצה החומה (AN). המיצוי עשיר במקרו חומרי הזנה כגון: N, P, K, Ca, Mg, ו-S (חנקן, זרחן, אשלגן, סידן, מגנזיום וגופרית) ובמיקרו חומרי הזנה כגון: Mn, Cu, Fe, ו-Zn (מנגן, נחושת, ברזל ואבץ) מלבד זאת אצות ים מכילות כמות גבוהה של הורמונים, רב-סוכרים, חומצות אמינו וחלבונים טבעיים. החומרים הללו מעוררים צמיחת שורשים בריאים. בזכות זאת מיצוי אצה הוא תוסף חשוב לחומרי ההזנה הבסיסיים של הצמח.

מינון וגדלים זמינים
מינון: 1L לכל 1000L של חומרי הזנה מוכנים לשימוש.
גדלים זמינים: 250, 500 מ״ל, 1, 5, 20 ליטר.

הכנת התמיסה
הכן את מיכל ההזנה עם מדשן בסיסי (״דשן אדמה בחלק אחד/ב-2 חלקים״, ״הידרו״, או ״קוקוס״) העלה או הורד את רמת החומציות לפי הצורך ואז הוסף את המיצוי האלגני ומעוררי צמיחה אחרים אם יש צורך.

טיפ
השתמש במיצוי אלגני של האוס אנד גרדן במשך שלבי הצמיחה של הצמחים. מיצוי זה מעורר את הצמיחה של מערכת השורשים המאפשר לצמח לספוג יותר חומרי הזנה. המיצוי מעלה את עמידותו של הצמח ומעורר ייצור של כלורופיל ומערכת שורשים גדולה המבטיחה צמיחה משופרת למשך כל העונה.

מיצוי אלגני

 

מג׳יק גרין

מרבית הפוטוסינתזה נעשית בעלי הצמחים. הורידים של העלים לא רק מחזקים את העלים אלא גם דואגים לאספקת מים וחומרים מזינים. העצה (Xylem) היא מעל זה ודואגת לאספקת מים ולמוסס חומרים מזינים. ״שיפה״ היא רקמה בצמחים ואסקולארים המעבירה סוכרים הנוצרים בתהליך הפוטוסינתזה וחומרים אחרים לכל חלקי הצמח.

מידע על המוצר
״מג׳יק גרין״ הוא מעורר צמח, מוביל מינרלים לצמח אמא ולייחורים עם שורשים ובלי שורשים. מעורר הצמח האורגני והעדין הזה נספג ישר ע״י העלים, משחזר את הצבע הירוק העמוק שבצמח, את חיוניותו, מספק לו אוכל ומגן עליו מפני חרקים ופטריות. כל שימוש ב״מג׳יק גרין״ מספק לעלה שכבת שעווה דקה ופועל באופן מונע. ״מג׳יק גרין״ מציע פתרון זמני כשמינימום הגדילה מופרעת והצמח לא מסוגל לקבל חומרי הזנה חיוניים דרך מערכת השורשים. זהו פתרון מצויין בכדי לגשר על תקופה קשה ולשחזר את האיזון הטבעי.

יישום
-אם עלי הצמח משנים צבע (הורידים ירוקים/חיוורים מידי)
-אם ספיגת החומרים המזינים של השורש מופרעת/משתבשת
-כמגן נגד נזקי חרקים ופטריות
-לתת לגדילת הצמח תמיכה נוספת

אזהרה
רסס ״מג׳יק גרין״ כשהנורות כבויות בכדי להמנע מכוויות.

מינון וגדלים זמינים
מינון: 10ml לכל 1L של נוזל ספריי.
גדלים זמינים: 250, 500 מ״ל, 1 ליטר.

הכנת התמיסה
מלא את המרסס במים והוסף את הכמות הרשומה של ״מג׳יק גרין״, יש לרסס על הצמח. ״מג׳יק גרין״ פועל בתוך יומיים.

טיפ
אין להשתמש ב״מג׳יק גרין״ יותר מפעם או פעמיים בשבוע, זאת בשביל למנוע התפתחות מואטת של השורשים, מפני שיותר קל להם לספוג חומרי הזנה דרך העלים. השתמש ב״מג׳יק גרין״ אך ורק כתומך.

מג׳יק גרין

 

פתרונות pH (חומציות)

ערך pH הוא חשוב מאוד לגידול מוצלח. אם ערך ה-pH במצע הוא בין 5.5 ל-7.5 החומרים המזינים מסיסים באופן מלא. אם רמת ה-pH גבוהה, חומרים מסוכנים עלולים להשתחרר, אם רמת ה-pH נמוכה, החומרים המזינים יתפרקו בצורה גרועה ותהליך הפיכת המינרלים יפגע והצמח לא יקבל הזנה מספקת. אם רמת ה-pH נמוכה מ-4, זרחן יקשר לברזל ואלומיניום, תרכובת זו אינה מסיסה. משמעות העניין היא שהצמח לא יוכל לספוג זרחן ויהיה גם חוסר במגנזיום ומוליבדן (יסוד מתכתי). אם רמת ה-pH ממשיכה להיות נמוכה, פעילות האנזימים במצע הגדילה תפחת, לדבר הזה יהיה אפקט מגביל על חיי האדמה. אם רמת ה-pH גבוהה מדי, היסודות ברזל, מנגן, בור, נחושת ואבץ יהיו במידה בלתי מספקת או שלא יספגו בכלל ומחלות מחסור יחלו להופיע.

מידע על המוצר
pH Buffer של האוס אנד גרדן מציע פתרון אידאלי להשגת רמת pH אופטימלית באדמה. חומציות האדמה משפיעה על גדילת הצמח בו בזמן שגדילת הצמח משפיעה על חומציות האדמה, צמחים סופגים חומרים מזינים מהאדמה כגון חנקן ומייצרים יוני H+ ו-OH, דבר זה משנה את חומציות האדמה ויש לו השפעה שלילית על מסיסות חומרי ההזנה.

pH+ Osmose
ערך pH מדוייק מוביל לספיגה טובה יותר של יסודות המיקרו והמקרו. באדמה רמת ה-pH יכולה לנוע בין 6.5 ל-7, הערך האופטימלי הוא 6.8. ערך ה-pH האידאלי להידרו, קוקוס ושבבים הוא קצת נמוך יותר; בין 5.5 ל-6.5 כשהערך האופטימלי הוא 5.8.

תיקון pH
pH Growth של האוס אנד גרדן פותח בכדי לווסת את רמת ה-pH בתקופת הצמיחה עד לשבוע הראשון של הפריחה. pH Flowering מתאים לוויסות רמת ה-pH בתקופת הפריחה ומכיל זרחן על מנת להבטיח היווצרות פריחה טובה יותר. pH+ Solution הוא פתרון מבודד שמווסת את רמת ה-pH גם בתקופת הפריחה וגם בתקופת הצמיחה, הוא מכיל אשלגן בשביל שהצמח יהיה חזק יותר ובריא יותר.

מינון וגדלים זמינים
מינון: מוכן לשימוש.
גדלים זמינים: 500 מ״ל, 1 ליטר.

טיפ
כדי לשמור על רמת pH מדוייקת במיכל ההזנה, תחילה יש למוסס מעט pH או pH+Solution בכד מדידה של 5 ליטרים ולהוסיף לאט לתוך מיכל הזנה. אפשר למים לנוע במחזוריות ובינתיים מדוד את ערכי ה-pH של המים המוזנים בכדי להבטיח שהמיכל לא יעשה חומצי או בסיסי מדי.

פתרונות pH

 

דריפ קלין

״דריפ קלין״ של האוס אנד גרדן הוא מוצר יעיל ביותר לכל מי שעובד עם מערכת טפטוף. ״דריפ קלין״ עובד כמו מגנט, בכל פעם שמזינים את הצמח הוא מסיר לכלוך. ״דריפ קלין״ שומר על הצינורות נקיים ובאותו הזמן תומך בצמחים שלך ומאפשר את הירקרקות והחיוניות של הצמח.

מידע על המוצר
״דריפ קלין״ הוא חומר הבטוח לצמח בשימוש נכון. הוא מכיל תרכובת אשלגן וזרחן, שניהם יסודות חזקים ויעילים מאוד מהם הוסרו חלקיק מהמבנה המולקולרי, דבר זה גורם ליסוד החלקי לפעול כסוג של מגנט, מפני שמולקולות מחפשים תמיד מבנה שלם. ״דריפ קלין״ מושך חלקיקי לכלוך בכל פעם שמזינים את הצמח ומבטיח שמערכת הטפטוף תישאר נקייה. ״דריפ קלין״ לעולם לא נכשל ולכן הוא מאוד אפקטיבי במניעת סתימות במערת הטפטוף.

יישום
כדי למנוע סתימות במערכת הטפטוף יש להוסיף ״דריפ קלין״ למיכל ההזנה בכל פעם שמזינים את הצמח. כמות קטנה של ״דריפ קלין״ תבטיח שמערכת הטפטוף שלך תישאר נקייה.

מינון וגדלים זמינים
מינון: 10ml לכל 100L של חומר הזנה מוכן.
גדלים זמינים: 250, 500 מ״ל, 1 ליטר.

הכנת התמיסה
תחילה הוסף הזנת בסיס למיכל ההזנה (לדוגמא: ״דשן אדמה ב-2 חלקים״, ״הידרו״, ״קוקוס״) ודא שערכי ה-EC וה-pH שבמיכל ההזנה מדוייקים, הוסף מעוררים אם יש צורך והוסף ״דריפ קלין״.

טיפ
השתמש ב״דריפ קלין״ מההתחלה כדי להבטיח שמערכת הטפטוף שלך לא תסתם. יתרון נוסף הוא, שחומרי ההזנה ש״דריפ קלין״ מכיל נותנים לצמח שלך תמיכה נוספת. ניתן לזהות זאת ע״פ צבע העלה (עלה ירוק יותר) ובמבנה החסון של הצמח.

דריפ קלין

מידע נוסף

אוהלי הוםבוקס