איך-להתחיל-לגדל-קנאביס

פרק 1 – איך להתחיל

פשוט לגדל | עונה 1

פשוט לגדל עונה 1, פרק 1. איך להתחיל לגדל הידרו? בחירת חלל מתאים, בחירת נורת גידול, סינון ריחות, תקציב, טיפוח הצמח, בחירת הצמח, כמות הצמחים, התקנת מערכת הגידול ועוד.

1. חלל מתאים לגידול

האם יש לי מקום שמתאים לצמחים לגדול?
צמחים זקוקים לאויר. וודא שבחלל ישנה אפשרות להביא אוויר צלול באופן מתמיד מהאוויר שבחוץ.

עלינו לספק לצמח מספיק גובה כדי לצמוח, הגובה המינימלי לגדל צמחים בריאים תחת נורות הוא מטר ורוחב של לפחות 60×60 ס”מ, ניתן להתגמש עם הכל עד מידה מסויימת.

נספק תאורה בעוצמה המתאימה לגובה הקיים בחלל ולצרכים שלנו. ככל שהעוצמה חזקה יותר, נצטרך יותר גובה והתפוקה תהיה גבוהה יותר.

2. רעש וריח

איך אפתור בעיות רעש וריח?
גם אם מערכת הגידול מרעישה וגם אם ישנו ריח ניתן לפתור זאת בעזרת ציוד המותאם לכך באופן מוחלט!

3. טווח מחירים

כמה זה יעלה לי?
מחיר של ערכה או מערכת לגידול הידרו יהיה בהתאם לגודל המערכת. ישנן בחירות שישפיעו על מחיר המערכת כגון: הידרופוני או אדמה, עם פילטר ריח או בלי, ועוד.

ההשקעה המינימלית תהיה באזור 1,000 ש״ח, מכאן השמיים הם הגבול.

4. תשומת לב

כמה אצטרך להשקיע?
יש צורך בתשומת לב מינימלית ע״מ לוודא שהצמח אכן מקבל את צרכיו הבסיסיים. עליך לשים לב לגדילתו, שהיא מתקדמת בצמיחה בריאה ואינה נתקפת ע”י מחלות או חרקים. בלי לתת את המינימום הסיכוי להצלחה נמוך יותר!

5. ציוד

איך אדע לבחור את הציוד הנכון?
קודם כל בדקו ורשמו היטב את מה שכבר יש לרשותכם – סוג החלל, גודלו ועוד. כל פרט הוא חשוב! תצטרכו לקרוא ולהקשיב, הידע באינטרנט נרחב ואינסופי אך לפעמים גם מטעה או פשוט לא מתאים.

פנו לגוף אמיתי שעומד מאחורי הידע שהוא מעביר, אם זה דרך האתר או באופן אישי. אנו מאמינים שלאחר שיחה ראשונית כבר תדעו למי או למה להקשיב.

6. התקנה

איך אדע כיצד להתקין את המערכת?
נשמח להסביר לכם כיצד להתקין כל חלק ומכשיר שיהווה חלק מחלל הגידול. נדגים לכם מול תצוגה בחנות, נמחיש כמה שנוכל ונעשה זאת בסבלנות עד שתבינו והכל יהיה מושלם!

7. צמחים

איך אבחר את הצמח הנכון?
בחירת הצמח זה הכל! בשביל לוודא שאתם אכן הולכים לגדל את הצמח בעל התכונות אותן תרצו מבחינת טעם, ריח, גודל, תצטרכו להניח את ידכם על זרע או ייחור אשר תכונותיו ידועות מראש. אחרת אתם עלולים לגלות לאחר זמן המתנה ארוך שהוא מאכזב.

8. כמות

כמה צמחים אוכל לגדל?
הכמות תלויה אך ורק במגדל, בחלל ובציוד. ניתן לגדל צמח אחד באותו חלל בו נגדל 9 צמחים, זאת האמת. זה עניין של שיטה. קצת מבלבל אבל שווה ללמוד למה. להסבר המלא כנסו למאמרי הדרכה או תגיעו אלינו ונסביר לכם.

לכתבה גידול קנאביס למתחילים >
לבלוג קנאביס רפואי >

 

 

עוד מאמרים שיעניינו אותך

  יש לכם שאלה? צריכים יעוץ? כתבו לנו!

  איפוס סיסמה

  תוך כמה רגעים תקבל לינק לדוא״ל שלך. יש לפתוח את הלינק על מנת לאפס את הסיסמה.

  %

  חבילת חסכון

  הנחת הפריטים בחבילת החסכון תבוטל בהסרת פריט שהינו חלק מחבילת החסכון. האם להסיר את הפריט?