נוסף מוצר 1 לסל

הוםבוקס

1
סה”כ לתשלום:
המשך הזמנה סיום הזמנה

אוהלי גידול Homebox

שדרג לסביבת הגידול הביתי האולטימטיבית! יבול גדול יותר, איכות טובה יותר

קו המוצרים של HOMEbox מייצגים את פסגת הידע בתחום גידול צמחים בבית. מאז שהמציאו את אוהל הגידול הנייד בשנת 2001 לא חדלו מלחדש ולשפר. התוצאות הן HOMEbox Ambient, Vista ו-Evolution. אוהלי הגידול הניידים המתקדמים ביותר. באופן פשוט הם מייצרים את החלל האידיאלי לגידול צמחים בבית ומתעלים באופן משמעותי מעל כל אוהל גידול אחר הקיים היום בשוק.

למבחר אוהלי גידול הוםבוקס >

פתחי אוורור ישיר – OmniFlow

פתחי האוורור המיוחדים של אוהלי HOMEbox מציעים למגדלים דרגה נוספת של שליטה בסביבת הגידול שלהם. פתחי אוורור OmniFlow אוטמים כניסת אוויר פסיבית באופן פשוט וקל – הסוף להתעסקויות עם סקוטשים. OmniFlow מאפשר למגדלים לכוון אוויר צח וישיר לתוך האוהל למקום הרצוי באופן מדוייק – בד״כ בין ראש הצמח לנורת הגידול – לקבלת תוצאות אופטימליות מהיבול.

פתחי אוורור ישיר - OmniFlow

קיבולת גבוהה

כל דגמי HOMEbox מצויידים במוטות פלדה מצופים המציעים אינסוף אפשרויות לתליית מערכות אוורור ותאורה כבדות. האוהלים הגדולים יותר בדגמי Ambient ו-Evolution (בדגמי Q100 ומעלה) ובדגם Vista Triangle מאובזרים במסגרת מוטות בקוטר 22 מ״מ וביכולתם לשאת ציוד במשקל של עד 300 ק״ג בלי בעיה. מוטות ה-16 מ״מ באוהלים הקטנים יותר ובדגם Vista Medium יכולים לשאת משקל של עד 100 ק״ג.

קיבולת גבוהה

בסיס כפול להגנה נוספת

כל דגמי Ambient ו-Vista מצויידים בבסיס מוצק בנוסף לבסיס המוכר הקיים. הבסיס הנוסף מספק הגנה נוספת מפני נזילות במקרה של השקית יתר, ובשילוב עם פתחי אוורור OmniFlow ניתן למנוע גם מאורחים לא רצויים להגיע לתוך האוהל.

בסיס כפול להגנה נוספת

רוכסני החשכה

יוצרים איטום חסין אור ללא צורך בשימוש באביזרים נוספים. רוכסני ההחשכה של HOMEbox מתאפיינים במשיכת רוכסן משופרת. עיצובם הייחודי של הרוכסנים מאפשר לתפעל את כל הרוכסנים ביד אחת, בעזרתם תוכל להיכנס ולצאת מהגינה שלך בקלות.

רוכסני החשכה

יציאות אוויר נוספות

יציאות אוויר רחבות יותר וניתנות להתאמה עם סגירה משופרת להשחלת תעלות יציאה ממערכת האוורור בקוטר של עד 250 מ״מ. הדגמים הגדולים יותר ב- HOMEbox Ambient ו-Evolution מצויידים בפתחי אוויר נוספים להשחלת תעלות יציאה מרפלקטורים מקוררים.

יציאות אוויר נוספות

חזק יותר

האוהלים הגדולים בדגמי Ambient ו-Evolution (בדגמי Q100 ומעלה) ו- Vista Triangle מצויידים במסגרת עמודי מתכת בקוטר 22 מ״מ ובמחברים מחוזקים וקרסים הנותנים לך אפשרויות בלתי מוגבלות לתליית ציוד אוורור כבד וציוד סינון ותאורה.

חזק יותר

אודות +PAR

PAR+ הוא חומר בטנה רפלקטיבי אשר מחזיר מקסימום קרני אור ופותח באופן בלעדי בעבור חברת HOMEbox. זהו “חומר חכם” המקרין יותר אנרגיה הניתנת לשימוש ע”י הצמחים (PAR Light) ופחות חום לעברם. הוכח, שחומרים פחות רפלקטיבים מסיטים את ספקטרום נורות הגידול ובכך יוצרים יותר קרינת אינפרא-אדום (חום). בזכות השימוש ב- +PAR, מגדלים רבים מדווחים על שיעורי צמיחה גבוהים יותר ושיפור ניכר באיכות היבול, לעומת שימוש באוהלי הגידול של המתחרים ללא PAR. PAR משמעו קרינה פוטוסינתטית פעילה -Photosynthetically Active Radiation. זהו טווח צר של אנרגיה אלקטרומגנטית (700-400 ננומטר) אשר הצמחים משתמשים בו בתהליך הפוטוסינתזה. PAR משמש כ”דלק פוטוני” לצמחים שלך. ככל שהצמחים שלך יקבלו יותר אנרגית PAR, כך הם יצמחו יותר ויניבו יותר פרחים ופירות. כאשר מדובר בגידול – הדבר החשוב ביותר הוא PAR ולא עוצמת האור.

מבחן מעבדת ה-PAR

בבדיקות מעבדה עצמאיות במכון הבדיקה Electro Technical Testing Institute בפראג, אוהל גידול בעל טכנולוגית PAR בגודל 1.2 מטר על 1.2 מטר נבדק בהשוואה לאוהל גידול של המתחרים עם בטנה כסופה באותו הגודל. שני האוהלים היו מוארים בנורת 600w Osram Vialux HPS בתוך רפלקטור Adjust-a-Wing Avenger שצויד בסופר-מפזרים, והופעלו ע״י משנק אלקטרוני Lumatek שהוגדר למצב super-lumens. בעזרת שימוש בסיב אופטי Avaspec 3648 למדידת PAR, עוצמת האור נמדדה ב-48 נקודות בדיקה שונות, 60 ס״מ מתחת למנורה.

Homebox par-01

סדרת Ambient

בז׳ זה השחור החדש

קו המוצרים החדש של הוםבוקס – Ambient זמין בכל הגדלים המוכרים, החל מגרסת המיניאטורה Q30 ועד לחווית הגידול המקסימלית של ה-Q300. כל אחד עשר הדגמים מצויידים במפרט הטכני של מוצרי HOMEbox שנבדקו ונוסו כבר בעבר, אך שופרו בעזרת שילוב של בסיס מוצק וחזק יותר. השם Ambient אומר את הכל: השתלבות במרחב המחיה, ל״חווית מגורים יפה״ למגדלים בבית.

סדרת Vista

האוהל עם הנוף

כמו אוהלי הגידול מדגם Ambient, דגמי ה-Vista מגיעים בגווני בז׳ מודרניים ואלגנטיים. דבר זה מאפשר להם להשתלב אוטומטית באווירת החדר. בנוסף, יש להם חלונות צפייה רחבים כך שניתן להסתכל לתוכם מבלי לשנות את האקלים בתוכם. בקו המוצרים הזה ישנו גם בסיס מוצק חדש והוא גם כולל את כל המאפיינים הטכניים שמותג HOMEbox עומד עליהם.

סדרת Evolution

שלושת המוצרים הפופולריים ביותר בשחור

קו המוצרים מסדרת Evolution יהיה עדיין חלק ממשפחת HOMEbox בעתיד; שלושת הדגמים הפופולריים ביותר Q120, Q100 ו-R240 ימשיכו להיות זמינים לצד קו המוצרים החדש מסדרת Ambient ו-Vista בצבעם השחור המוכר ביחד עם כל המאפיינים הטכניים המוכרים לך כבר.